Domizile Reisen

Avrupa'da Kiralık Şale - Kayakevi ve Dağevinde Tatil

Domizile Reisen / Fine-Rentals, kiralık tatil villaları ve kişiye özel tasarlanmış özgün tatiller konusunda 1986’dan beri uzman bir tur operatörüdür.

Alp dağlarının en çekici yamaçlarında lüks dağevleri, kayakevleri kiralamak; kayak sporunun ve güzel manzaraların keyfinde aktif bir tatil geçirmek için mükemmel bir seçimdir. Birçok dağevlerimiz doğrudan yamaçlarda veya ski liftlerine çok yakın konumda bulunmaktadır. Şale'lerimiz ev sahiplerimizin zevki ile zarif dekore edilmiş ve özel ambiyansa sahiptir. Çoğu dağevimizde evde özel servis verecek hizmetli ekibi bulunmaktadır. Tatil için kiralık şalelerimizde, web sitemizde belirtildiği şekilde, servis ve/veya kahvaltı, alışverişin yapılması, ahçı gibi tatilinizi konfor içinde geçirmenizi sağlayacak her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Önemli kayak merkezlerinden Fransa'da Mègeve, Val D'Isère; Italya Güney Tirol bölgesinde, Avusturya'da Tirol bölgesinde St. Anton'da, Kitzbühel ve Zillertal'de cazip kayak şaleleri portföyümüze buradan erişebilirsiniz. Almanya'da Bavyera bölgesinde dünyanın en çok ziyaretçi çeken destinasyonlarından büyüleyici Neuschwanstein Kalesine ve Füssen kasabasına yakın kiralık dağevlerimiz, hem kültürel hem sağlık turizmine yönelik konumdadır.

Dağ ve kayakevi deyip geçmeyin ! Yaz aylarında ise bu kışlık kiralık tatil evleri portföyümüz, dağlarda sağlıklı temiz havada tatil imkanı arayanlar ve golf, doğa yürüyüşü, bisiklet, tırmanma gibi aktivitelere zaman ayırmak isteyen misafirlerimiz için geniş bir etkinlik seçeneği sunmaktadır.

Bu linki kullanarak yapacağınız rezervasyon sorgusu veya info@domizile.de adresinden Email ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. Size villa önerilerimizi sunmaktan memnuniyet duyacağız.
Dağevi manzarası
KAYAK ve DAĞ TATİLLERİ için Kiralık Şale'ler
Eşsiz konumlarda, pistlere yakın, her türlü konfora sahip kiralık kayakevleri

Fransa'da Alp dağlarında Mègeve, Val D'Isère
Italya Güney Tirol, Wolkenstein
Avusturya Tirol, Arlberg, St. Anton, Kitzbühel, Zillertal ve Salzburg bölgesi
İsviçre'de Verbier
Almanya Bavyera, Füssen, Neuschwanstein

Sömestr ve yeni yıl kayak tatilinizi Avrupa'nın tanınmış kayak merkezlerine yakın bir dağevinde, dostlarınızla ve ailenizle geçirmek için portföyümüzden istediğiniz kiralık tatilevini beğenip bize info@domizile.de adresinden ulaşmanız veya bu rezervasyon sorgusu'nu doldurmanız yeterli. Talep ettiğiniz tarihlerdeki uygunluğu ev sahiplerimiz ile teyid eder etmez size şahsen geri dönüş yapmaktan memnun olacağız.